O Spółce

Grupa kapitałowa

Grupa kapitałowa
  STS

  STS wiodącym liderem

  Grupa STS to grupa kapitałowa, na czele której stoi STS Holding SA. Grupa STS jest wiodącym podmiotem w branży zakładów bukmacherskich, posiadającym blisko 25-letnie doświadczenie na polskim rynku oraz 46% udział w polskim rynku według stanu na rok 2020 (pod względem obrotów, na podstawie szacunków opartych na danych Ministerstwa Finansów).
  Od 2019 r. Grupa rozwija swoją obecność na rynkach międzynarodowych i obecnie świadczy usługi dla ponad 1,5 miliona klientów w Polsce i Europie.

  Grupa kapitałowa STS Holding SA

  Portfel usług Grupy obejmuje zakłady sportowe, sporty wirtualne, gry z krupierem na żywo oraz szeroką ofertę zakładów na wyniki wydarzeń w dziedzinie sportów elektronicznych. Aktualnie rozwój działalności spółki koncentruje się głównie na dalszym poszerzeniu zasięgu świadczonych usług mobilnych, które obecnie są największym kanałem sprzedaży, przynoszącym 69,4% przychodów Grupy w 2020 r.

  Grupa STS:

  • 01

   Strategia Grupy

   Strategia Grupy jest oparta przede wszystkim na usługach mobilnych, z wykorzystaniem własnej najwyższej klasy technologii, wspieranej działalnością w punktach detalicznych. Kluczowym czynnikiem napędzającym szybki wzrost jest koncentracja na rozwoju produktów i platformy technologicznej, innowacjach, analizie danych, narzędziach mobilnych, rozwiązaniach marketingowych, analizie biznesowej oraz obsłudze klienta.

  • 02

   Lider branży

   Jako lider branży, STS z powodzeniem rozwija swoje usługi online. Usługi mobilne Grupy są dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnych na urządzeniach opartych na platformach Android, iOS i Huawei.

  • 03

   Oferta produktowa

   Odpowiadając na potrzeby klientów oraz trendy branżowe, Grupa nieustannie rozwija swoją ofertę produktową, w tym zakłady na żywo (live) oraz zakłady na wyniki wydarzeń w zakresie sportów elektronicznych (eSport), które STS postrzega jako kluczowe obszary mające potencjał wzrostu. Grupa stosuje zaawansowane rozwiązania bukmacherskie takie jak: BetGames – zakłady na symulowane gry z krupierem na żywo, wraz z ofertą kursową publikowaną na stronie danej gry w czasie rzeczywistym, umożliwiające klientom obstawianie zdarzeń związanych z grami w karty: pokerem, wojną i bakaratem; a także BetBooster – oparte na sztucznej inteligencji, zautomatyzowane rozwiązanie dostarczające informacji dotyczących wydarzeń sportowych i udostępniające całodobowo informacje na temat oferty sportów wirtualnych, dostępne zarówno online, jak i w punktach detalicznych.

   BetGames jest globalnym liderem rynkowym w segmencie gier z krupierem na żywo. Grupa jest wyłącznym dostawcą produktów BetGames i BetBooster w Polsce na podstawie umów długoterminowych z ich dostawcami.

  • 04

   Zaufanie na rynku

   Grupa jest największym, najbardziej rozpoznawalnym i najbardziej zaufanym bukmacherem w Polsce. Markę Grupy umacniają kluczowe umowy sponsorskie.
   Grupa jest jednym z największych sponsorów aktywnie wspierających polski sport.

   Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, Rakowa Częstochowa, Korony Kielce, GKS Katowice, Jagiellonii Białystok, Zagłębia Lubin, Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Widzewa Łódź.


  • 05

   Spersonalizowana obsługa

   Opracowując i wprowadzając na rynek swoje produkty, Grupa dokonuje analizy i interpretacji danych co ułatwia pozyskiwanie i utrzymywanie klientów, oraz umożliwia optymalizację wydatków marketingowych na podstawie informacji dostępnych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu STS może również zapewnić swoim klientom spersonalizowaną obsługę, połączoną z najlepszym wsparciem klientów (customer support) w branży, a także z usługami uzupełniającymi jej ofertę produktową.
   Do usług uzupełniających należy stworzony przez Grupę systemem płatności STSpay, umożliwiający graczom dokonywanie szybkiej wypłaty wygranych przez całą dobę oraz STS TV dający aktywnym klientom możliwość bezpłatnego oglądania na żywo w Internecie ponad 5.000 wydarzeń sportowych miesięcznie, w tym meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki, tenisa stołowego piłki siatkowej, piłki ręcznej, sportu żużlowego, baseballu, hokeja na lodzie i darta (rzutek).

  • 06

   Innowacyjność

   Grupa zamierza utrzymać pozycję lidera rynku w Polsce oraz pozostać liderem pod względem satysfakcji klienta i innowacyjności w branży gier hazardowych oraz pozostać platformą pierwszego wyboru dla kibiców sportowych angażujących się w rozgrywki i wydarzenia sportowe.

  • 07

   Zespół

   Obecnie Grupa zatrudnia ponad 1.500 pracowników, posiada ponad 400 lokali bukmacherskich w Polsce oraz cztery biura w Katowicach (siedziba), Warszawie, Pradze i na Malcie. Grupa posiada młody (średnia wieku wynosi 33 lata) i dynamiczny zespół pracowników o średnim stażu pracy wynoszącym 6,5 roku, którym zarządza doświadczona kadra menedżerska, w tym członkowie zarządu, z których każdy posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży gier hazardowych. Taka struktura zespołu umożliwiła jej stworzenie innowacyjnego środowiska pracy, szybko i sprawnie reagującego na oczekiwania i wyzwania rynkowe.

  Struktura Grupy

  STS Holding logo
  STS logo
  STS gaming group logo
  Betsys logo
  Home icon

  STS Holding S.A.

  STS Holding S.A.

  100%

  STS S.A.

  100%

  Betsys SRO

  74%

  STS Gaming Group Ltd.

  100%

  STS.BET Ltd.

  100%

  Betsys Poland sp. z o.o.

  100%
  This site is registered on wpml.org as a development site.